فایل های مجموعه : مقالات برق و الکترونیک

ویژه
سازگاری و تداخل الکترو مغناطیسی
مقدمه : تصوري كه بيشتر افراد از سيستم هاي ديجيتالي دارند اين است كه اين سيستمها در برابر نويز مصونيت ايده آل دارند . گرچه اين نوع از سيستمها به خاطر حاشيه نويز ، در مقايسه با مدارهاي آنالوگ حساسيت كمتري نسبت به نويز دارند ، با اين حال اثرات نويز الكتريكي را نمي توان ناديده گرفت .
قیمت : 0 تومان
نوع فایل : DOC
تابلو ها و اصلاح ضریب قدرت
تابلوها و اصلاح ضريب قدرت تابلوها در هر پست توزيع، حداقل يك ترانسفورماتور و دو تابلوي فشار قوي و فشار ضعيف وجود دارد. تابلوي فشار قوي از يك كليد قطع كننده بار و سه عدد فيوز HH تشكيل شده است و تابلوي فشار ضعيف (380V) كه در توزيع اوليه NHV و در توزيع ثانويه UV ناميده مي‌شود.
قیمت : 0 تومان
نوع فایل : doc
مقدمه ای بر پایداری ولتاژ
مقدمه اي بر پايداري ولتاژ با تغيير ساختار جديدي كه در سالهاي اخير در سيستمهاي قدرت پديد آمده كه باعث ميشود ئاحدهاي توليدي توان الكتريكي هرچه بيشتري را از خطوط انتقال عبور دهند، انتظار مي رود شاهد فروپاشي ولتاژ گسترده تر و بيشتر سيستم هاي قدرت باشيم.
قیمت : 0 تومان
نوع فایل : doc
منابع تغذیه
منابع تغذیه : از بدو اختراع الکتریسته و تولید وسائل برقی اولین نیاز منبع تغذیه وسائل برقی بود که این وظیفه را ژنراتورها یا پیل های الکتریکی انجام می دادند .با شروع عمر الکترونیک نیاز به منابع تغذیه تفاوتهای بسیاری را به وجود آورد اولا جریان مصرفی در دستگاههای الکترونیک بر خلاف دستگاهای برقی DC می باشدو دما این دستگاهها برای کار به ولتاژ بیشتری به نسبت دستگاههای برقی نیاز دارند
قیمت : 0 تومان
نوع فایل : DOC
وسایل شیفت فاز الکترومکانیکی
وسایل شیفت فاز الکترومکانیکی
قیمت : 0 تومان
نوع فایل : doc
طراحی سایت